Terasų uždangų įrengimas

TERASŲ UŽDANGŲ ĮRENGIMAS

Terasos uždangos įrengimas 

PRODUKTŲ KOKYBĖ

Esame užtikrinti savo produktų kokybę pergolų gamybai naudodamas naujausias medžiagas bei pritaikydamas pažangiausias technologijas. Gaminių kokybė patikrinta ir sertifikuota kokybės kontrolės, atitinka visus ISO 9001 reikalavimus. Norint, kad terasos uždanga funkcionuotų nepriekaištingai, rekomenduojame, kad  įrengimo darbus, jos tvarkymo darbus atliktų profesionalūs asmenys, o priežiūra būtų atliekama laikantis visų vartojimo instrukcijos nurodymų ir reikalavimų.

UŽDANGŲ GAMYBA

UAB „OKVA“ atlieka visus įrengimo, vietos paruošimo, montavimo darbus. Mūsų klientams nereikia rūpintis ir ieškoti kas paruoš tinkamai pagrindą, atliks betonavimo darbus (reikalui esant) ir kitus smulkius darbus, kuriuos turėtų atlikti šios srities kvalifikuoti specialistai.

 

Aukščiausios kokybės pastoges gaminame iš žinomo Švedijos koncerno „Sapa Extrusions“ aliuminio konstrukcijų karkaso su stiklo ar polikarbonato užpildu pagal pasaulyje pripažintas metodikas. Stoginių įstiklinimui galime pasiūlyti įvairius sprendimus, priklausomai nuo stoginės paskirties, konkrečių praktinių poreikių ir kiekvieno užsakovo individualaus estetinio skonio.

  • Stacionarios stiklo sienelės be langų – vienas paprasčiausių sprendimų
  • Stumdomi langai su rėmais – labai patogu atidarinėti, neužima papildomai vietos.
  • Stumdomi stiklai be rėmų
  • Atidaromos konstrukcijos

Atsižvelgdami į užsakovo poreikius ir biudžetą, pasiūlome tiek įprastas, tiek specialias berėmes reikiamos paskirties stoginių konstrukcijas. Žaliavos atitinka klientų poreikius ir Europos Sąjungos bei Lietuvos respublikos kokybės reikalavimus ir gamintojo suteiktą garantiją. 

Skirtingai nei vis dar populiarios senosios medinės stoginės, UAB „OKVA“ siūlomi stoginių sprendimai tinka įvairiems metų laikams, įvairiam klimato poveikiui, įvairiam užsakovo skoniui.

  • Atlaiko temperatūros pokyčius, – atsparios šalčiui ir karščiui bei dideliems temperatūros diapazono svyravimams
  • Labai tvirtos ir patvarios tiek storam sniego sluoksniui, tiek stipriems vėjo gūsiams, todėl tinka vėjuotoms vietovėms
  • Pačios stoginės yra atsparios ilgalaikiam lietui; stoginė jau būna pagaminta su nepastebima integruota lietaus nuvedimo sistema.  
  • Estetišką stoginių apdailą priderinime prie esamų pastatų eksterjero ir aplinkos, todėl praktiškos paskirties stoginė tampa tarsi natūralia visumos dalimi.
  • Kokybiškai įrengtos, stoginės praktiškai nebereikalauja jokios priežiūros.
  • Įrengtoms stoginėms suteikiame penkių metų garantiją.

 Preliminarus sąmatų vertinimas pirmame etape vyksta nuotoliniu būdų susisiekiant, mobiliuoju telefonu arba elektroniniu paštu. Norint kuo tiksliau nustatyti sąmatos kainą, turite duoti mums preliminarius išmatavimus, nurodyti norimos konstrukcijos tipą ir esamos situacijos nuotrauką.