790.00

Aprašymas

Baseino valymo robotas „Dolphin GALAXY“ – baseino dugno bei sienų valymui iki 40 cm ir filtravimui. Rekomenduojama baseinams iki 10 metrų ilgio. Kompaktiškas, lengvai valdomas baseinų valymo robotas sukurtas kurti naujus baseino valymo standartus.

Automatinio baseinų valymo roboto „Dolphin GALAXY“ gilaus valymo šepečiai išvalys ne tik baseino sienas ir grindis, bet ir kampus.

Baseino valymo roboto „Dolphin GALAXY“ privalumai:

  • Bendras dugno paviršiaus ir sienos valymas su „CleverClean“ navigacijos sistema. Naudodamas šį metodą, robotas apskaičiuoja viso baseino ilgį, plotį ir planuojamą valymo trajektoriją. Ši valymo sistema leidžia įrenginiui išvalyti dugno paviršių ir sienos pagrindą per 3 valandas.
  • Siurbimas ir filtravimas. „Dolphin Galaxy“ elektrinis baseino robotas į filtravimo kasetę lengvai surenka net pačias smulkiausias daleles.
  • Gilaus valymo šepetys išvalys jūsų baseino dugno paviršių ir sienos pagrindą. Du šepetėliai su PVC juostomis efektyviai valo dumblius ir bakterijas bet kokio tipo baseine. Be to, šis giluminis valymas sumažina cheminio vandens apdorojimo procesą.
  • Lengva naudoti ir prižiūrėti. Roboto naudojimui nereikia sudėtingo programavimo arba būti susietam su jūsų baseino filtrų sistema. Tiesiog prijunkite plūduriuojantį laidą prie transformatoriaus, tada transformatorių prie maitinimo šaltinio (įsitikinkite, kad siurblys išjungtas). Įdėkite įrenginį į baseino vandenį, leiskite jam nukristi ant dugno baseino paviršiaus ir įjunkite. Robotas pradės savo valymo ciklą.
  • Baigęs valymo ciklą, siurblys automatiškai sustoja. Jums belieka švelniai patraukti į įrenginio kabelį ir nukreipti į vandens kraštą, kad robotas lengvai iškiltų iš vandens. „Dolphin Galaxy“ sveria tik 8,5 kg, yra lengvai manipuliuojamas ir iškeliamas iš baseino, kai valymo ciklas pasibaigia.
  • Po kiekvieno naudojimo lengvai išvalykite filtrų kasetes. Roboto turbina yra lengvai išardoma ir išvaloma, jei šiukšlės trukdo sklandžiai veikti.

Baseino valymo roboto „Dolphin GALAXY“ techninės charakteristikos:

Rekomenduojama baseinams: iki 10 m.
Baseino dangos: visos. Valo baseino dugną, sienas iki 40 cm.
Valymo ciklo trukmė: 3 val.
Kopimas sienomis: taip. Sienų aukštis iki 40 cm.
Filtravimas: 1 rinkinys iš 2 filtravimo kasečių.
Šepečiai: 2/0.
Kabelio ilgis: 15 m.
Svoris: 8,5 kg.
Įtampa: 24 VDC.
Apsauga: IP 54.
Nuotolinio valdymo pultas: ne.
Gamintojo garantija: 2 metai.

 

Paskambinkite mums, ir mūsų specialistai patars, koks robotas bus tinkamiausias Jūsų baseinui!